Zycie i styl

Jeansy z wysokim stanem i ich różne odsłony – która jest dla Ciebie?

To się dzieje: jeansy z wysokim stanem – które od około 1983 roku można było spotkać tylko u mam w średnim wieku – powracają i to w jakim stylu! Fashionistki nazywają je powiewem świeżego powietrza po ekstremalnym trendzie niskich stanów z ostatniej dekady. Czy i Ty jesteś na tyle odważna, aby spróbować tej mody?

Jeansy z wysokim stanem – na czym polega ich fenomen?

Oto tajemnica spodni z wysokim stanem: w rzeczywistości wcale nie są spodniami „z wysokim stanem”. Są wyższe niż to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, ale podkreślają Twoją naturalną talię. Różnica w stosunku do tego, jak się nosiło jeansy z wysokim stanem niegdyś polega na tym, że dzisiaj dżins jest bardziej miękki i elastyczny. Ba! Denim to również nie jest jedyna opcja, którą można się cieszyć. Sprawdź tutaj https://butiklalala.pl/spodnie-z-wysokim-stanem w Butiku LaLaLa – albo udaj się do dowolnego centrum handlowego, a sama się przekonasz, że znajdziesz ogromny wybór!

Jakie style spodni z wysokim stanem można dzisiaj dostać?

  • jeansy z wysokim stanem,
  • spodnie z prostymi nogawkami,
  • rozszerzane dżinsy z wysokim stanem,
  • obcisłe dżinsy z wysokim stanem,
  • luźne spodnie palazzo z wysokim stanem.

Dzisiejsze jeansy z wysokim stanem pasują do różnych typów ciała – naprawdę nie musisz być supermodelką, aby je nosić, ale oczywiście możesz zaliczyć w pierwszej kolejności kilka prób, zanim uda się dojść do znalezienia najbardziej odpowiedniego stylu.

Na jaki problem możesz się natknąć poszukując jeansy z wysokim stanem dla siebie?

Spójrzmy zatem na kilka przeszkód, na które możesz natknąć się podczas swojej wyprawy po idealne jeansy z wysokim stanem. Jeśli narzekasz na za mało krągłe pośladki, prawdopodobnie odkryjesz, że jeansy z wysokim stanem jeszcze bardziej spłaszczają ten obszar – oczywiście są fasony, które eliminują taki efekt, jak ze zdobieniami na kieszeniach.

Jeśli masz szersze biodra, jeansy z wysokim stanem mogą za bardzo je podkreślać. Jednak równocześnie szczęśliwie eliminują przerażający efekt „boczków” tworzony przez spodnie z niskim stanem, ale pamiętaj, że jeśli Twój brzuch jest nieco nierówny, spodnie te i tak prawdopodobnie wybrzuszą się w dość nieatrakcyjnym miejscu. W takim przypadku wybieraj te twardsze, z mniej elastycznego materiału. Dzięki temu będziesz mieć większą kontrolę nad prezentowaniem się swojego ciała. Pamiętaj też podczas zakupów, że wysokie stany najlepiej pasują do dopasowanych, podwiniętych topów, nie zapomnij od razu kupić kilku sztuk.

Jak znaleźć jeansy z wysokim stanem w dopasowanym do swoich potrzeb stylu?

Znalezienie odpowiedniego stylu spodni z wysokim stanem może zająć trochę czasu, to metoda prób i błędów. Generalnie chodzi o to, by znaleźć jeansy z wysokim stanem, które wydłużą Twoje nogi i wyeksponują twoje kształty, zachowując proporcjonalność ciała – niewłaściwie dopasowane będą wyglądać naprawdę, bardzo źle, mijając się z tym zamierzeniem. Prawdopodobnie szybko odkryjesz, które schlebiają Ci właśnie w ten sposób.

Finalnie w modowej istocie może się okazać, że jest tylko jeden styl, który działa najlepiej, ale to dobrze – zawęzi wyszukiwanie i pomoże Ci się skoncentrować na konkretnym fasonie, w którym będziesz wyglądać zjawiskowo. Jak już wiesz, jeansy z wysokim stanem można dostać w różnych odsłonach – stąd prędzej, czy później na pewno odkryjesz ten, który jest niemalże stworzony dla Ciebie!