Zdrowie i uroda

Masaż twarzy – jak go wykonać samodzielnie?

Jeśli kiedykolwiek byłeś w spa, prawdopodobnie cieszył się relaksujące uczucie posiadania kogoś innego zrobić całą pracę, jeśli chodzi o uzyskanie masażu twarzy. Ale można również zrobić to samemu i uważam, że jest to jeden z najlepszych sposobów na relaks w ten sposób. 

Masaż twarzy jest powszechną praktyką poprawiającą przepływ krwi i krążenie skóry. Pomaga on w lepszym zatrzymaniu wilgoci i wspomaga obrót komórek, co skutkuje młodszym wyglądem skóry. Masaż twarzy jest szczególnie skuteczny w redukcji drobnych linii i zmarszczek wokół oczu i ust.

W rzeczywistości, masaż twarzy jest jednym z najlepszych sposobów na naturalne pozbycie się zmarszczek i zapobieganie dalszym uszkodzeniom skóry.

Rodzaj masażu, który wykonujesz na swojej twarzy, zależy od obszaru, który masujesz. Najczęstsze obszary, na których ludzie skupiają się to oczy, czoło, policzki (zwłaszcza wokół ust), szyja i podbródek. Masowanie tych obszarów może pomóc złagodzić napięcie, zmniejszyć opuchliznę, rozjaśnić cerę i napiąć skórę, aby uzyskać zdrowszy wygląd.

Potrzebujesz tylko szczotki do masażu twarzy , jakiś ładny pachnący krem nawilżający i kilka minut do stracenia. Więcej informacji na temat pielęgnacji znajdziesz na stronie https://creastyle.pl/ .