Zdrowie i uroda

Srebrna czy złota biżuteria – jaką wybrać?

Wszyscy znamy popularne powiedzenie: „diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny”. Ale jeśli chodzi o biżuterię, jest inne powiedzenie, które może być równie prawdziwe: „złoto jest dla zatrzymania”. To tylko ma sens, że złoto jest popularnym wyborem dla zespołów weselnych i pierścionków zaręczynowych, ponieważ jest używany do oznaczania wieczności i niezłomnej miłości od wieków. Ale co z codziennymi akcesoriami, które mamy w domu?

W ostatnich latach, złoto powróciło wśród młodych dorosłych jako modny dodatek. Złoto jest zazwyczaj uważane za bardziej subtelne niż srebro, ale nadal wygląda świetnie w połączeniu z niemal każdym strojem – zarówno codziennym, jak i eleganckim. Ponieważ nigdy nie wyszło z mody, złoto przekroczyło granice pokoleń, więc nie musisz się martwić, czy coś spodoba się Twoim znajomym, jeśli jest wykonane ze złota. Jedną rzeczą do zapamiętania, choć, jest to, że jednym z powodów złota biżuteria wydaje się bardziej subtelne jest to, że jest mniejsza różnorodność w kolorze; srebro sterling nie jest po prostu srebro – zawiera miedź, cynk i inne elementy, które sprawiają, że wygląda szary, gdy utlenione. Jeśli pójdziesz z biżuterii srebrnej zamiast złota, będziesz miał łatwiejszy czas znalezienia kawałków, które są całkowicie białe lub jasno srebrne.

Pod względem trwałości i jakości, oba metale mają swoje plusy i minusy. Więcej jednak o modzie i urodzie znajdziesz na stronie https://detaille.pl/ .