Zdrowie i uroda

Jak zwiększyć objętość swoich włosów?

Zawsze narzekasz na to, jak cienkie są Twoje włosy? Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć objętość swoich włosów? Jest na to wiele różnych sposobów, od stosowania produktów budujących objętość i szamponów zagęszczających, po strzyżenie i układanie włosów w sposób tworzący objętość. 

Możesz również spróbować zmienić swoją dietę. Jedzenie pokarmów bogatych w białko może pomóc w zapuszczaniu dłuższych i grubszych włosów, podobnie jak jedzenie takich produktów jak jajka, brokuły, zielenina liściasta, pestki dyni i orzechy włoskie. Pokarmy te zawierają składniki odżywcze, które wspomagają zdrowy wzrost włosów. Jeżeli jednak szukasz bardziej bezpośrednich rezultatów, możesz spróbować dodać do włosów piankę lub spray zwiększający objętość po ich umyciu i wysuszeniu. Pomoże to stworzyć iluzję pełniejszych pasm. 

Istnieją również domowe sposoby, które działają równie dobrze. Po pierwsze, upewnij się, że Twoja suszarka ma dołączony dyfuzor. Następnie, użyj suszarki z włączonym chłodnym ustawieniem. Zwiększy to przepływ krwi do skóry głowy i pobudzi wzrost włosów, jednocześnie zmniejszając ich puszenie się. Jeżeli powyższe sposoby nie zapewnią Ci pożądanej objętości, rozważ przedłużenie włosów! Są one o wiele łatwiejsze niż kiedyś i wyglądają naturalnie, jeśli są dobrze wykonane! Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .